Blog

kreativita

Kreativita mladých grafikov 2020

Výsledková listina

Kategória A

  1. Alica Bíziková, 18 rokov

                    SSŠ Martin

TRIBAL – ENGINEERS

  • Peter Hrabovský, 17 rokov

                   ŠUP Trenčín

Logo – HAVLIK WINERY

                      3. Sára Mareková, 18 rokov

                          ŠUP Nižná

Nočný súmrak

Kategória B

  1. Patrícia Molnárová, 18 rokov

SŠUP Žilina

Portrét Doriana Graya

  • Natália Paškuliaková, 18 rokov

SSŠ Martin

Logo – VÍZ

  • Zuzana Polakovičová, 18 rokov

ŠUP Nižná

Seoul Korea

Čestné:

Natália Legínová, 18 rokov

ŠUP Prešov

Veverička

Stanislava Červeňová, 18 rokov

ŠUP Nižná

Welcome to Miami

Sebastián Kvašňák, 19 rokov

ŠUP Prešov

BABY DRIVER

Nina Kakusová, 19 rokov

SŠUP Žilina

Lakomec

Lea Baumgartnerová, 19 rokov

SŠUP Žilina

Neznesiteľné dlhé objatia

Tomáš Dziak 17 rokov

ŠUP Prešov

Rysavá jalovica

Kategória C

  1. Zuzana Polakovičová, 18 rokov

ŠUP Nižná

Vlčia láska

  • Alicia Briestenský Steinbach, 17 rokov

SŠUP Žilina

People

  • Veronika Líšková, 17 rokov

SŠUP Zvolen

Odkaz vo fľaši

Čestné:

Bianka Krúpová, 16 rokov

SŠUP Zvolen

ExPeriment

Sofia Stráska, 18 rokov

SSŠ Martin

Monogram

Alžbeta Gáborová, 17 rokov

SŠUP Žilina

Nočné stromy

Kategória D

  1. Veronika Tatarková, 20 rokov

SSŠ Martin

Šťastná náhoda, Serendipity

  • Sandra Mišíková, 18 rokov

ŠUP Nižná

Druhá strana zrkadla

  • Dominika Blažeňáková, 18 rokov

Sofia Stráska 18

SSŠ Martin

Kalendár ZOO

Čestné:

Mária Greňová, 19 rokov

ŠUP Nižná

Coco Chanel

Nina Potočárová, 19 rokov

ŠUP Trenčín

GEWA

Patrícia Lešková, 19rokov

ŠPS Svidník

Autoportrét

Adela Miková, 17rokov

SSUŠ Nitra

Ovce vo svete vlkov

Kategória E

  1. Vladimíra Mizeráková, 17 rokov

ŠUP Trenčin

Tajuplná architektúra 1 – 4

  • Paula Knapová, 18 rokov

SSUŠ Zvolen

Ochrana

  • Bystrík Klčo, 18 rokov

ŠUP Trenčín

Keď svetlo kreslí 1 – 4

Čestné

Veronika Žáková, 17 rokov

ŠUP Trenčín

Šperk

Alex Borák, 19 rokov

SŠUP Žilina

Úsmev

Kategória F

  1. Alexandra Adela Špalková, 18 rokov

ŠUP Trenčín

Future City

  • Zuzana Polakovičová, 18 rokov

ŠUP Nižná

Karty

  • Jessica Šimoneková, 16 rokov

SŠUP Zvolen

Kameň

Čestné

Lucia Anna Franková, 17 rokov

ŠUP Prešov

Cudzinci

Berenika Ryboňová, 18 rokov

SŠUP Žilina

Hudba noci

Stanislava Červeňová, 18 rokov

ŠUP Nižná

A.K.M.S.O.

Antónia Stloukalová, 18 rokov

SSŠ Martin

Autorský font

Sára Vorčáková, 17 rokov

ŠUP Nižná

Astrologický kalendár

Kristína Klocháňová, 20 rokov

SSŠ Martin

Kalendár – Monochrome

Cena predsedu poroty

Lea Košútová, 19 rokov

ŠUP Nižná

Above Suspicion

Cena riaditeľa školy

Natália Šmatláková,17 rokov

SŠUP Nitra

Zakázana hra

Zapojené školy:

SŠUP Nitra

SSŠ Martin

SŠUP Žilina

ŠUP Trenčín

SSUŠ Zvolen

ŠUP Trenčín

ŠPS Svidník

ŠUP Nižná

Zanechať komentár

Your email address will not be published.