Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: štvrtok, 15 február 2018
štvrtok, 15 február 2018 13:04

BESEDA S PREVENTISTOM

Dňa 8. februára k nám zavítal na besedu preventista z Okresného riaditeľstva PZ v Dolnom Kubíne kpt. Mgr. Tibor Šándor. Hlavnou témou besedy bola Internetová bezpečnosť. Elektronická komunikácia okrem množstva výhod prináša so sebou aj skryté nebezpečia: kyberšikanu, nevhodný obsah, internetovú závislosť, zneužitie identity. Preventista upozornil žiakov na toto nebezpečie i na to ako sa mu vyhnúť.

Zverejnené v Internát
štvrtok, 15 február 2018 13:00

FAŠIANGOVÁ PÁRTY

Fašiangy každoročne trvajú od Troch kráľov do Popolcovej stredy. Na Slovensku sa od dávnej minulosti spájali s veselými zábavami, tancovačkou, poriadali sa zabíjačky, karnevaly. Túto tradíciu sme si priblížili aj 7. februára na našom internáte. Popoludní sme v kuchynkách piekli šišky a pizzovníky, ktoré lákavo rozvoniavali. Večer sme sa všetci stretli na 3. poschodí v klubovni, kde sme pri čaji , v príjemnej atmosfére rozhovoru a hudby, tieto dobroty vychutnávali.

Zverejnené v Internát
štvrtok, 15 február 2018 10:21

Módne ikony v jedálni

Rovnako ako v mestách, tak aj na dedinách sa začala plesová sezóna. Naša škola, samozrejme, nesmela chýbať a podujala sa zorganizovať školský ples na čele s Majkou. Druhý ročník tejto spoločenskej akcie sa niesol v úžasnej nálade s heslom veľkej školskej rodiny. Stretli sa spolu príjemní ľudia, žiaci i učitelia a dokonca aj naši absolventi. Krásnou úvodnou umeleckou vsuvkou lahodiacou oku bola dvojka mladých profesionálnych tanečníkov z Námestova. Previedli nám rôzne druhy tanca, a tým v nás prebudili chuť zabávať sa a posielať radostnú tanečnú atmosféru ďalej.

gabcik

,,V ďalšom ročníku na sebe viac popracujem...“ S takýmto predsavzatím odchádzal z krajského kola Olympiády ľudských práv reprezentant Spojenej školy v Nižnej Patrik Gasper, žiak III.C. Krajské kolo jubilejného 20. ročníka tejto celoslovenskej súťaže, ktorej vyhlasovateľom je ministerstvo školstva, sa uskutočnilo 8. februára 2018 v Žiline a zúčastnili sa na ňom zástupcovia 35 stredných škôl z celého Žilinského kraja.

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná