Zaži dobrodružstvo a získaj ocenenie, ktoré ti otvorí dvere do sveta

Zaži dobrodružstvo a získaj ocenenie, ktoré ti otvorí dvere do sveta

 

Čelíš rád výzvam? Chceš sa o sebe dozvedieť viac a naplno rozvinúť svoj potenciál? Tak sa pridaj k nám a skús program DofE, ktorý ti pomôže dotiahnuť ciele do úspešného konca. Ďalšie dobrodružstvo sa totiž začína už v piatok 14. septembra v klubovni našej školy! Záujemcovia sa môžu prihlásiť u Mgr. Benickej a Mgr. Holubčíkovej do štvrtka 13. septembra.

 

 Preto neváhaj a zapoj sa do Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu!

 

 Kam by si chcel ísť? Čo by si chcel robiť? Kým by si chcel byť? Program Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (DofE) ti pomôže preskúmať, kým si a objaviť, kým by si raz mohol byť. Sme rozvojový program pre mladých vo veku od 14 do 24 rokov. DofE funguje vo vyše 140 krajinách a má vyše 60-ročnú históriu. Získaj aj ty medzinárodne uznávané ocenenie, ktoré Ti pomôže dostať sa na zahraničnú univerzitu či nájsť si vysnívanú prácu. A popritom všetkom zažiješ nezabudnuteľnú dobrodružnú expedíciu so svojimi kamarátmi. Dosiahni to, po čom túžiš. Na čo ešte čakáš? :)

000
Čítať 273 krát Naposledy zmenené štvrtok, 06 september 2018 10:53
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná