Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: utorok, 19 december 2017
utorok, 19 december 2017 08:48

Vianočná pohľadnica 2017

Dňa 14. decembra 2017 v Oravskom kultúrnom stredisku v Dolnom Kubíne sa uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie 14. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže – Vianočná pohľadnica. Do štrnásteho ročníka tejto súťaže svoje práce poslalo viac ako 2000 detí z 211 škôl zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Srbska a Chorvátska. Porota pri rozhodovaní mala neľahkú úlohu. Avšak ocenení boli iba tí najlepší.

utorok, 19 december 2017 08:08

TANEC S OBRAZOM: Miroslav Bruise Žilka

V prvom rade by sme sa  chceli poďakovať  v mene žiakov školského internátu Mirkovi, že prijal pozvanie na našu školu.

Obdivujeme jeho tanečné zručnosti ktoré nám ukázal na jeho tanečnom predstavení. Osobne nás milo prekvapil tancom, no okrem neho aj tým, čo si už preskákal či to boli veľké súťaže alebo náročné začiatky. Čo sa týka workshopu ten bol úžasný. Ukázal nám tri tance Popin, Breakdance a Locking a nejaké základy z každého.

Zverejnené v Internát
utorok, 19 december 2017 08:05

Výstava Andyho Warhola.

Dňa 15. 11. 2017 sa študenti ŠI našej školy zúčastnili peknej výstavy v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne pod názvom: ,,ZNÁMY I NEZNÁMY ANDY WARHOL  - ČLOVEK ODNIKADIAĽ.“  Výstava ponúkla príležitosť zoznámiť sa s tvorbou Andyho Warhola, tiež s dielami s múzea Moderného umenia v Medzilaborciach. Výstava tiež ponúkla pohľad do jeho súkromia prostredníctvom fotografií, dokumentov a artefaktov, ktoré sa vzťahujú k jeho životu a rodine. Bol to pre nás veľmi silný a prínosný  zážitok.  

Zverejnené v Internát
utorok, 19 december 2017 07:58

Pozvánka na školský internát.

Príďte medzi nás do internátu našej školy a môžeme spolu zažiť veľa zábavy. Okrem tvorivých a kreatívnych aktivít, môžeme spolu navštevovať profesionálne vybavené fitnes centrum GYM, ktoré sa nachádza v blízkosti internátu. Je tam široký výber posilňovacích strojov zameraných na posilňovanie všetkých partií tela. Pre lepšie výsledky cvičenia nám môže poradiť profesionálny tréner. Čakáme na Vás a tešíme sa na spoločne strávené chvíle. Internátny team.

Zverejnené v Internát
utorok, 19 december 2017 07:57

Mikuláš na školskom internáte.

Dňa 06. 12. 2017 v odpoludňajších hodinách sa na internáte našej školy konala milá akcia. Prišiel k nám svätý Mikuláš. Každá skupina aj s pani vychovávateľkou pripravila malé pohostenie pre tak vzácnu návštevu, ktorú každý radostne očakával. Chlapci so 4. pos. a p. vychovávateľka Smolárová pripravili chutné štrúdle, dievčatá s 3. pos. s p. vychovávateľkou Gondovou, upiekli medovníčky a chlapci s 2. pos. s p. vychovávateľkou

Zverejnené v Internát

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná