streda, 06 júl 2011 10:48

Sample Item

Študijné odbory technického zamerania sú medzi uchádzačmi o štúdium na spojenej škole veľmi obľúbené.

piatok, 13 marec 2015 14:42

Práce žiakov internátu - šperky

Aj tieto čarovné šperky sú dielami žiakov nášho internátu

pondelok, 09 február 2015 14:02

Maškarný večierok

Veselé tradície a zvyky fašiangových dní sme si v našom internáte pripomenuli 4. februára. V tento deň sme zorganizovali maškarný večierok. Popoludní si žiaci pripravovali masky, ale aj večerné pohostenie v podobe šišiek a slaného kysnutého pečiva.

nedeľa, 01 február 2015 16:10

Predvianočné aktivity

Atmosféru blížiacich sa Vianočných sviatkov sme si v školskom internáte spríjemnili výzdobou stromčeka vo vestibule i výzdobou poschodí na jednotlivých výchovných skupinách. Piekli sme vianočné oblátky a trubičky, zhotovovali rôzne vianočné ozdoby a dekorácie, pripravovali sme vianočné posedenie. Nezabudli sme ani na Mikuláša, ktorý na internát zavítal 4. decembra v sprievode s čertami a anjelmi. Navštívil každú izbu a všetkých obdaril sladkou odmenou. V tento deň sme zorganizovali aj mikulášsky turnaj vo futbale. Medzi sebou súťažilo 6 družstiev. Najlepšími boli družstvá v zložení: M. Záň, J. Janťák, T. Rabčan a M. Otruba, M. Brnický, M. Revaj. Odmenou im bola chutná pizza.

piatok, 12 december 2014 17:13

Vianočná večera

V stredu 10. decembra sa internát našej školy niesol v duchu nadchádzajúcich Vianočných sviatkov. Žiaci spolu s vychovávateľmi si pripravili vianočné stretnutie so spoločnou večerou, ktoré si spestrili kultúrnym programom. Po vianočných vinšovačkách žiakov a hudobných vstupoch Adriána Sochu sa k žiakom prihovoril aj riaditeľ školy Ing. Peter Smolár.

piatok, 28 november 2014 00:00

Vedomostný kvíz

Overiť si svoje vedomosti mali žiaci možnosť v súťažnom kvíze dňa 5. 11. 2014. Z každej výchovnej skupiny súťažilo 5 žiakov. Otázky si vyberali z týchto tém: Zemepis, Slovensko, Botanika, Ľudské telo. Najlepšie sa darilo družstvu z 2. poschodia v zložení žiakov: Adrián Socha, Patrik Joštiak, Štefan Balcirák, Andrej Fuckulák, Martin Rambala.

štvrtok, 27 november 2014 00:00

Imatrikulácia 2014

Dňa 23. 10. 2014 popoludní sa v školskom internáte konala imatrikulácia novoprijatých žiakov a novej pani vychovávateľky Mgr. Martiny Tomáňovej. Členovia domovej rady pripravili pre nich rôzne zábavné súťaže, ktoré zvládali s ľahkosťou a úsmevom na tvári. Šikovnosť a humor ocenilo obecenstvo potleskom. V závere všetci prijatí bažanti boli odmenení smajlíkmi a malým darčekom, ktoré pre nich pripravili starší spolužiaci. Po večeri zábava pokračovala diskotékou.

streda, 26 november 2014 00:00

Deň jablka 2014

Dňa 22. októbra sme si v školskom internáte pripomenuli Deň jablka. V krátkej prezentácii sa žiaci dozvedeli o priaznivých liečebných účinkoch jablka na ľudský organizmus. Potom spoločne pripravili chutné jablčné jedlá: jablkový koláč, nepečenú jablkovú tortu i jablkovo-mrkvový šalát. Pri spoločnej konzumácii týchto jedál a chutnom jablkovom čaji sme sa všetci presvedčili, že jablko je nielen zdravé, ale aj veľmi chutné ovocie.

utorok, 25 november 2014 00:00

Grilovačka

Slnečné a teplé počasie babieho leta sme v našom internáte využili na grilovačku. Uskutočnila sa popoludní dňa 15. 10. 2014 v priestoroch školského dvora. V príjemnej nálade sme si spoločne posedeli, zaspomínali na letné zážitky, zabavili sa na vtipoch a samozrejme sme si dobre pochutili na grilovanej klobáske. Pri takejto akcii nemohla chýbať ani dobrá hudba, o ktorú sa nám postaral Peťo Straka. Dúfame, že podobnú akciu si ešte na jar zopakujeme.

pondelok, 13 október 2014 12:48

Exkurzia v Tvrdošíne

Dňa 8. 10. žiaci zo Školského internátu navštívili mesto Tvrdošín. Ich prvé kroky smerovali na exkurziu do Zberného dvora v areáli Technických služieb mesta. Tu mali možnosť vidieť systém triedenia komunálneho odpadu do jednotlivých kontajnerov podľa druhu, potom jeho následné lisovanie do balov a uskladnenie do ďalšieho vývozu na recykláciu do Maďarska i Číny.

Strana 1 z 15

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná