Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: streda, 20 december 2017
streda, 20 december 2017 08:03

,,STRETNUTIE VNÍMAVÝCH“

,,Sme tu preto, aby sme stavali mosty ako nástroj poznania znevýhodnených.“ Takáto je vízia neziskovej organizácie EDUMA, iniciátorky projektov, ktorých cieľom je objaviť potreby ľudí s prekážkami v spoločnosti. Dňa 17. decembra 2017 sa v priestoroch Slovenskej národnej galérie uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie týchto projektov. Ocenenia pre tých, ktorým nie sú ľahostajní znevýhodnení mladí ľudia, priamo odovzdali prezident republiky Andrej Kiska a verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

streda, 20 december 2017 07:40

Aj Mozart by ožil

Vôňa punču, teplého jedla, smiech rozliehajúci sa po okolí, Mozart, ktorý znovu ožil a dokonca sa s nami aj odfotil. Všade tma a tá čarovná atmosféra nesúca sa v duchu Vianoc. Aj tak môžu v skratke vyzerať viedenské trhy. No pred tým sme ešte stihli navštíviť technické múzeum, kde si každý prišiel na svoje a stali sa z nás veľké deti, ktoré museli všetko skúsiť a zabaviť sa. Cestou metrom, ktorú nám spríjemnili spolucestujúci hrajúci na gitarách vianočné piesne, sme sa nedali zahanbiť a zaspievali sme si Na Orave dobre.

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná