Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: utorok, 01 november 2016
utorok, 01 november 2016 18:25

AUTOELEKTRONICI V ŠKOLE HLAHOLIKY

Dňa 25. októbra 2016 zasadli do lavíc ,,školy hlaholiky“ študenti stredných škôl Žilinského kraja, medzi ktorými nechýbali ani  žiaci Spojenej školy v Nižnej. Šestica našich reprezentantov - Dominik Labdík, Andrej Dreveňák, Timotej Garek, Adam Jančovič, Tomáš Benický a Dominik Mlynek - sa tak zapojila aj do druhej časti podujatia, ktoré pod názvom  Staroslovenská škola hlaholiky zorganizoval  odbor školstva a športu Žilinského samosprávneho kraja.

,,Deň zdravých aktivít ,,

Energia, ktorú prijmeme vo forme potravy, sa zvyčajne označuje ako príjem energie a prestavuje palivo pre naše telo. Každá potravina obsahuje určité množstvo energie, ktoré závisí od jej zloženia. Rast, vývoj a fungovanie tela patria medzi základné a najdôležitejšie aspekty života. Nedajú sa vysvetliť bez súvislostí s energiou: palivo na udržanie života závisí od premeny energie. Potraviny nám dodávajú energiu pre život, ktorú naše telo využíva po celý deň.

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná