Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: štvrtok, 08 február 2018

Dňa 30.1.2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Na tohtoročnom školskom kole sa zúčastnilo 27 žiakov, ktorí súťažili v trojčlenných tímoch.  Víťazný tím, v zložení žiakov: Juraj Vrabček IV.CE, Veronika Grmanová II.AUG a Katarína Čičmanová II.AUG, nás budú reprezentovať na oblastnom kole. Postupujúcemu tímu prajeme všetko dobré, všetkým zúčastneným veľmi ďakujeme a taktiež prajeme všetko dobré a tešíme sa na ďalší ročník, pretože všetci prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry. Veď posúďte: