Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: piatok, 19 október 2018
piatok, 19 október 2018 10:40

Naši futsalisti začali výborne

Dňa 16.10.2018 sa naši študenti zúčastnili okresného kola vo futsale SŠ, ktoré sa konalo na GMH v Trstenej. Chalani, ktorí boli zložení z tretích ročníkov si počínali počas celého turnaja, veľmi dobre. V úvodnom zápase sme nastúpili proti SOŠ Lesníckej. V našej hre bolo vidno, že sa jedna o prvý zápas v turnaji. Síce sme súpera predčili po všetkých stránkach,  chýbalo mi určite väčšie nasadenie hráčov. V druhom stretnutí nás čakalo domáce GMH. Súper bol omnoho kvalitnejší ,ale chalani zlepšili pohyb a rozdielom triedy sme vyhrali.

V 41. týždni zorganizovali učitelia elektroniky teoretickú časť  školského kola súťaže „ Zenit“ v elektronike, pre školský rok 2018/2019 v kategórii B. Súťaž bola realizovaná formou testu, ktorý obsahoval otázky a príklady z elektrotechniky, elektroniky a výpočtovej techniky.

Dňa 26. 09. 2018 náš kolektív  školského internátu navštívil galériu známej národnej umelkyne Márie Medveckej, kde mal vystavené svoje diela aj umelec a výtvarník Hieroným Balko pod názvom „ Snívanie v podkroví.“

Zverejnené v Internát