Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: piatok, 12 október 2018
piatok, 12 október 2018 07:07

Deň Jazykov

„Jazyk je cestovnou mapou svojej kultúry. Vypovedá o tom, odkiaľ jej ľudia pochádzajú a kam smerujú.“ Rita Mae Brown

26.september je už od roku 2001 vyhlásený za Európsky deň jazykov. Ľahostajná v tomto smere nezostala ani Spojená škola v Nižnej. Pri tejto príležitosti učitelia anglického a ruského jazyka zorganizovali akciu s rovnomenným názvom, ktorou chceli študentom priblížiť cudzí jazyk ako reálny komunikačný prostriedok a nielen ako jeden z predmetov, z ktorého dostávajú na vysvedčení známku.