Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: utorok, 24 január 2017
utorok, 24 január 2017 11:42

Školské kolo v stolnom tenise

V piatok 20.1.2017 sa v telocvični našej školy stretlo 32 stolnotenisových nadšencov, aby preverili svoje schopnosti. Súťažiaci boli rozdelení do štyroch skupín po ôsmych,  v ktorých hrali systémom každý s každým. Prví dvaja z každej skupiny postúpili do finále, v ktorom sa odohrali naozaj kvalitné a napínavé zápasy.

utorok, 24 január 2017 08:00

Predvianočné aktivity

Voľný čas pred blížiacimi sa Vianočnými sviatkami sme si spestrili rôznymi aktivitami. Zhotovovali sme rôzne vianočné ozdoby a dekorácie, ktorými sme si vyzdobili poschodia, pripravili sme stromček do vestibulu. Dievčatá napiekli a vyzdobili medovníčky. Piekli  sme tiež vianočné oblátky a trubičky. Všetky tieto dobroty sme potom ochutnávali na spoločnom posedení.

Zverejnené v Internát
utorok, 24 január 2017 07:59

Naši nováčikovia

Aj v tento školský rok sme pre našich nových spolubývajúcich pripravili zábavné uvítacie popoludnie v priestoroch školskej jedálne. Nechýbalo v ňom rôzne zábavné súťaženie zamerané nielen na zručnosti, ale aj vedomosti našich nováčikov. Spomienkou na tento deň im bude určite malý darček od starších spolubývajúcich v podobe stromčekov šťastia, ktoré pre nich zhotovili.

Zverejnené v Internát
utorok, 24 január 2017 04:59

Historicky prvý ples

Z bežnej školskej jedálne sa stala nádherná plesová sála, zo žiakov sa zrodili noblesné princezné a princovia. Takto sa začal rozprávkový večer v Spojenej škole v Nižnej, keď za cvengu zvončeka dňa 20. 01. 2017 otvoril pán riaditeľ, Ing. Peter Smolár, historický prvý študentský ples.