Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: pondelok, 04 apríl 2016
pondelok, 04 apríl 2016 07:26

Školský futsalový turnaj

Začiatkom decembra sa začal v našej škole hrať, už siedmy ročník školského futsalu. Do turnaja sa prihlásilo 14 tried. Systém turnaja sa nemenil, takže jednotlivé tímy bojovali proti sebe najskôr v skupinách a potom nasledovalo play off. Diváci mali možnosť vidieť dohromady 50 zápasov a turnaj trval 4 mesiace. Z víťazstva sa nakoniec tešili chalani z dvoch tried, II.A a II.C. Vo finále si poradili zo IV.AMC a zaslúžene sa tešili z prvenstva. Najlepším strelcom turnaja sa stal Frederik Baričák zo IV.C, ktorý strelil ucti hodných 16 gólov.