Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: pondelok, 11 apríl 2016

Dňa 7. apríla sme medzi nami privítali kpt. Mgr. Tibora Šándora preventistu z Okresného riaditeľstva PZ v Dolnom Kubíne. Svojou odbornou prednáškou na tému trestnoprávnej zodpovednosti mládeže nás všetkých veľmi zaujal. Poukázal na rôzne negatívne prejavy správania mládeže ako šikanovanie, vydieranie, ublíženie na zdraví, zneužívanie sociálnych sietí, vydieranie a upozornil aj na nebezpečenstvo internetových známostí. V závere svoje rozprávanie spestril krátkymi videoukážkami, žiaci si mohli tiež vyskúšať simulačné okuliare na vplyv alkoholu a drog a odpovedal na otázky žiakov.

Zverejnené v Internát