Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: pondelok, 19 december 2016

V Štátnom inštitúte odborného vzdelávania v Bratislave sa 7. decembra konal hodnotiaci seminár rozvojových projektov Grafických systémov v OVP za rok 2016. Naša Spojená škola Nižná tu  prezentovala  výsledky  zaradenia výrobcami nábytku obľúbeného programu Optimik, ktorý sme získali pomocou projektu na skvalitnenie vzdelávania v učebnom odbore stolár. Program je zameraný na kreslenie nárezových plánov  v drevopriemysle s cieľom maximálne efektívneho využitia surovín na výrobu nábytku s minimálnym odpadom.

pondelok, 19 december 2016 05:05

MIKULÁŠ NA SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ

Mikuláš je znakom štedrosti a hlavne začiatkom krásneho predvianočného obdobia. Tento kúzelný svätec zavítal aj do našej školy.

Jedného dňa, presnejšie 6.12.2016, sa čerti a anjeli s Mikulášom dohodli, že navštívia študentov Spojenej školy v Nižnej. Prešli sa chodbami školy, vošli do mnohých tried a tam, kde bolo cítiť dobro, rozdávali darčeky.