Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: pondelok, 12 december 2016
pondelok, 12 december 2016 05:26

Otvorené hodiny

Spojená škola v Nižnej je cvičnou školou pre študentov Katolíckej univerzity v Ružomberku. Cvičná škola má skvalitniť prípravu študentov učiteľských študijných odborov pre potreby praxe. Už tretí rok sa v Spojenej škole v Nižnej 30. novembra 2016 konali otvorené hodiny dvoch učiteľov (PhDr. Miloša Kázika a PhDr. Moniky Barčákovej), ktorých sa zúčastnili študenti druhého a tretieho ročníka Pedagogickej fakulty v Ružomberku. Študenti ohodnotili profesionalitu, osobnostný i osobný prístup učiteľov k svojim žiakom.