Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: piatok, 12 december 2014
piatok, 12 december 2014 17:13

Vianočná večera

V stredu 10. decembra sa internát našej školy niesol v duchu nadchádzajúcich Vianočných sviatkov. Žiaci spolu s vychovávateľmi si pripravili vianočné stretnutie so spoločnou večerou, ktoré si spestrili kultúrnym programom. Po vianočných vinšovačkách žiakov a hudobných vstupoch Adriána Sochu sa k žiakom prihovoril aj riaditeľ školy Ing. Peter Smolár.

piatok, 12 december 2014 17:13

Vianočná večera