Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: piatok, 28 november 2014
piatok, 28 november 2014 06:32

Za poznaním do Bratislavy

Študenti Strednej odbornej školy technickej, ktorí mali záujem spoznávať niečo nové, sa v predposledný novembrový piatok - 21. 11. 2014 - vybrali na exkurziu do Bratislavy. Takto sa počas jedného dňa mohli pohybovať v niekoľkých časopriestoroch: najskôr to bola súčasnosť: navštívili Národnú radu Slovenskej republiky, kde mali možnosť vyskúšať si kreslá súčasných poslancov, premiéra, ba dokonca aj kreslo prezidenta SR.

piatok, 28 november 2014 00:00

Vedomostný kvíz

Overiť si svoje vedomosti mali žiaci možnosť v súťažnom kvíze dňa 5. 11. 2014. Z každej výchovnej skupiny súťažilo 5 žiakov. Otázky si vyberali z týchto tém: Zemepis, Slovensko, Botanika, Ľudské telo. Najlepšie sa darilo družstvu z 2. poschodia v zložení žiakov: Adrián Socha, Patrik Joštiak, Štefan Balcirák, Andrej Fuckulák, Martin Rambala.

Zverejnené v Internát