Volejbalový turnaj

Dňa 26.2.2019 sme sa s našimi chlapcami zúčastnili okresného kola vo volejbale. Hneď na prvý zápas nastúpili proti favoritovi súťaže Gymnáziu Trstená. Súperi nám v úvode hry ušiel až o 11 bodov. Ich výhodou bolo domáce prostredie, v ktorom sme sa naopak my, cítili stratení. Ich telocvičňa je dvojnásobne väčšia ako tá naša a tak sme mali problém zorientovať sa v čiarach. V druhom sete  sa už chalani pozbierali a začali hrať svoju hru. Na súpera to však už nestačilo a s gymnáziom sme prehrali.

V ďalšom zápase sa stretli Spojená škola Tvrdošín a GMH Trstená.  Tvrdošínčania síce Trstenú potrápili, ale vyhrať sa im nepodarilo.

V treťom zápase sme nastúpili proti Tvrdošínu, ktorý bol minulý rok mimochodom aj na majstrovstvách Slovenska. Naši chlapci s novým bojovým pokrikom chytili druhý dych, začali sa lepšie pohybovať aj čítať hru súpera. Prvý set sme jednoznačne vyhrali s veľkým bodovým rozdielom. V druhom sme po troch nevydarených loptách zneisteli a začali sme robiť chyby. Súper to využil a druhý set vyhral. V tajbrejku sme mali menej šťastia a prehrali sme najtesnejším rozdielom.

Hoci naši volejbalisti nevyhrali, určite sa nemajú za čo hanbiť. Všetkým ďakujeme za ich vzornú reprezentáciu. 

Náš tím tvorili:

Patrik Vajdiar

Erik Hruboš IV.C

Ondrej Sochuliak

Matúš Florek IV.B

Benedikt Kabát IV.D

Tadeáš Bulvasňák

Samuel Veselovský III.B

Maroš Bednár III.C

                                                                                                                                                                           Mgr. Anna Holubčíková

 

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná