Biblická olympiáda

Dňa 23.01.2019 sa konalo školské kolo biblickej olympiády, ktorej sa zúčastnilo 12 žiakov z prvého a druhého ročníka. Žiaci si otestovali vedomosti z kníh Starého zákona, z knihy Rút a Prvej knihy kráľov. Cieľom bolo motivovať žiakov a povzbudiť ich k čítaniu Svätého písma, ktoré je inšpirované Duchom Svätým a preto má moc meniť ľudské srdce a zmýšľanie.                                                                                       Víťazné družstvo z 2.D, v zložení Patrik Ferianc, Andrej Klocháň, Štefan Matis, postupuje do okresného (dekanátneho) kola, ktoré sa uskutoční 21. marca 2019.

Mgr. Mlichová Katarína