Deň otvorených dverí

Dňa 4.decembra 2018 sa v Spojenej škole – strednej umeleckej škole uskutočnila akcia Deň otvorených dverí. V porovnaní s uplynulým rokom bolo toto podujatie koncepčne odlišné. Pedagógovia sa zamerali hlavne na propagáciu novovznikajúceho odboru 3D dizajn . Podrobne vysvetlili návštevníkom – žiakom, učiteľom a rodičom obsah vyučovania, zamerania a ciele 3D dizajnu.                          Záujem bol nevídaný. Ateliéry osobne navštívilo viac ako 80 návštevníkov. Ale viac povedia priložené fotografie.

(ks)

Viac z tejto kategórie: « Zdravie na tanieri