Naši florbalisti brali striebro

Dňa 24.10.2018 sa naša škola zúčastnila okresného kola vo florbale SŠ študentov v športovej hale v Tvrdošíne. O postup do regionálneho kola, zabojovali tri školy z nášho okresu. V prvom zápase  na seba narazili študenti zo Spojenej školy Tvrdošín a GMH z Trstenej. V prvej polovici stretnutia to bol vyrovnaný zápas, ale druhú polku ovládli chalani z Tvrdošína a jednoznačne vyhrali. V druhom stretnutí si naša škola zmerala sily s GMH z Trstenej. Celý zápas sme diktovali tempo hry, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku. Posledný zápas sme odohrali so SŠ Tvrdošín. Na postup našim chalanom stačila aj remíza. Úvod stretnutia nám nevyšiel a po dvoch hrubých chybách sme rýchlo inkasovali. V ďalšom priebehu to bolo vyrovnané stretnutie, ale brankári dominovali na obidvoch stranách a likvidovali jednu šancu za druhou. Bohužiaľ sa nám nepodarilo aspoň remizovať a konečným druhým miestom sme sa rozlúčili s turnajom. Chalanom ďakujem za vzornú reprezentáciu našej školy a verím, že na budúci rok nám postup už neunikne!

SŠ Nižná reprezentovali : Marek Straka I.C, Philip Ďuriník I.JH, Martin Špulier II.D, Ondrej Kubaľa III.A, Juraj Jurana III.C, Martin Margeťák III.C, Timotej Kovalik IV.AUG, Martin Straka IV.C, Adam Skurčák IV.D

Výsledky :               

GMH Trstená – SŠ Tvrdošín      2:6

SŠ Nižná – GMH Trstená          7:2

SŠ Nižná – SŠ Tvrdošín             0:3

Poradie:                                                                                                                                                     

                 1. Spojená škola Medvedzie 133/1, Tvrdošín ZA TS Postup   do RK                                                                                                                           2. Spoj.škol Hattalova 471, Nižná ZA TS                                                                                                                                                                        3. Gym.M.Hattalu,Železničiarov 278,Trstená ZA TS

                                                                                                                                                                               Mgr. Daňa Jaroslav

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná