DEŇ SVÄTÉHO VALENTÍNA

Deň svätého Valentína  poznáme aj ako „Deň zaľúbených“. Tento sviatok sa slávi vo všetkých  krajinách na celom svete, preto sme ani my nechceli byť výnimkou a v našej škole sme si ho tiež pripomenuli.

Žiaci zo žiackej školskej rady napiekli rôzne koláčiky a študenti si mohli pochutnať aj na výbornej cukrovej vate. Dievčatá sa postarali aj o to, aby sladká láska šla cez žalúdok v podobe čokolády, ktorú s láskou a svojpomocne navarili v kuchynke školského internátu.

Zážitky zo školských akcií sú nezabudnuteľné, a preto sa tešíme na slávenie sviatku Valentína aj o rok.

Sandra Mišíková, I.AUG