40. Jubilejný ročník Stredoškolskej odbornej činnosti na našej škole

1. Jubilejný ročník Stredoškolskej odbornej činnosti na našej škole

V rámci celého Slovenska v tomto školskom roku 2017/2018 prebieha 40. ročník Stredoškolskej odbornej činnosti. Na našej škole je to tiež 25. jubilejný ročník. Počet prác je rekordný, pretože študenti sú si vedomí toho , že len plnenie si každodenných povinností v rámci štúdia už dnes na úspech nestačí. Ak chcú byť úspešní je potrebné vedieť sa dobre prezentovať na zodpovedajúcej  teoretickej a aj odbornej úrovni.

Nezáleží na tom, na čo sa študenti vo svojich prácach zameriavajú. Je dôležité to , že na sebe pracujú samozrejme pod vedením nadšených pedagógov, ktorí im obetujú svoj voľný čas. Prajeme im úspešnú reprezentáciu našej školy na vyšších kolách Stredoškolskej odbornej činnosti.

Vypracovala : Ing. Magdaléna Gillová – školský koordinátor SOČ