×

Poznámka

SlideshowFx Plugin: HTTP error 400 - Bad Request

40. Jubilejný ročník Stredoškolskej odbornej činnosti na našej škole

  1. Jubilejný ročník Stredoškolskej odbornej činnosti na našej škole

V rámci celého Slovenska v tomto školskom roku 2017/2018 prebieha 40. ročník Stredoškolskej odbornej činnosti. Na našej škole je to tiež 25. jubilejný ročník. Počet prác je rekordný, pretože študenti sú si vedomí toho , že len plnenie si každodenných povinností v rámci štúdia už dnes na úspech nestačí. Ak chcú byť úspešní je potrebné vedieť sa dobre prezentovať na zodpovedajúcej  teoretickej a aj odbornej úrovni.

Nezáleží na tom, na čo sa študenti vo svojich prácach zameriavajú. Je dôležité to , že na sebe pracujú samozrejme pod vedením nadšených pedagógov, ktorí im obetujú svoj voľný čas. Prajeme im úspešnú reprezentáciu našej školy na vyšších kolách Stredoškolskej odbornej činnosti.

 

{sfx ...}

 

 

Vypracovala : Ing. Magdaléna Gillová – školský koordinátor SOČ

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná