Biblická olympiáda 2017/2018 – školské kolo

Dňa 30.1.2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Na tohtoročnom školskom kole sa zúčastnilo 27 žiakov, ktorí súťažili v trojčlenných tímoch.  Víťazný tím, v zložení žiakov: Juraj Vrabček IV.CE, Veronika Grmanová II.AUG a Katarína Čičmanová II.AUG, nás budú reprezentovať na oblastnom kole. Postupujúcemu tímu prajeme všetko dobré, všetkým zúčastneným veľmi ďakujeme a taktiež prajeme všetko dobré a tešíme sa na ďalší ročník, pretože všetci prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry. Veď posúďte:

Veronika  II.AUG

Biblická olympiáda bola podľa mňa jedna z najlepších súťaží na ktorých som bola. Spoznala som pár skvelých ľudí na našej škole, ktorých spája viera v Boha. Na súťaži som sa zúčastnila prvý krát a páčila sa mi atmosféra a hlavne hudba, ktorá hrala. V súťaži nás podporili usmievaví rozhodcovia - pán farár a pán kaplán. Vedeli povzbudiť všetkých žiakov. Budem rada ak sa zúčastním na súťaži aj ďalší rok, pretože tento som zažila ďalší pekný deň s týmito skvelými ľuďmi a nazbierala ďalšie skúsenosti.

Katka  II.AUG

Som rada, že som mala tú možnosť zapojiť sa do súťaže. Získať nové skúsenosti a ako bonus bolo aj to, že to bolo cez vyučovanie. Nečakala som postúpenie do ďalšieho kola, pretože tam boli aj lepší súťažiaci. Som rada, že ma pozvali aj na túto súťaž.

Eva  III.AUG

Som veľmi rada, že som sa mohla aj tento rok zúčastniť školského kola Biblickej olympiády. Najviac sa teším z toho, ako nazbieram nové znalosti  zo Svätého písma a ako ma to posilňuje  do života.

Dominika  III.AUG

Každý z tímov sa veľmi snažil a nečakala som že skončíme na krásnom druhom mieste a k tomu nám chýbalo pol boda na prvé miesto !! Teším sa aj na ďalší rok.

Tomáš, Jarko, Jakub  IV.A

Biblická olympiáda sa nám veľmi páčila, pretože sme si vyskúšali naše vedomosti a aj sme sa niečo nové naučili. Atmosféra bola vynikajúca, aj keď sa súperilo medzi jednotlivými skupinami. Ďakujeme Pánu Bohu za to že sme sa niečoho takého mohli zúčastniť a zároveň sa aj vyskúšať a zasmiať sa s ostatnými.

Tomáš, Patrik,  IV.B

Tak ako každý rok sme sa zúčastnili BO. Vždy sme tam chodili radi, hlavne preto, aby sme sa dozvedeli niečo nové z Písma, oprášil staré vedomosti a stretol sa s bandou príjemných ľudí. Z výsledkami sme spokojní, pretože sme zistili, že Sv. písmo neovládam najhoršie. Síce sme nevyhrali, ale s chalanmi v tíme sme usúdili, že je čas prenechať miesto mladšej generácii. A na koniec by som asi len dodal:  Vďaka Bohu za ten super strávený čas.

Juraj  IV.CE

Tak prvé miesto určite potešilo, aj keď rozdiel medzi prvým a druhým bol veľmi tesný. Dôležitejšie však je to, že hoci som knihy Písma čítal viackrát, znova sa mi podarilo získať nové poznatky a tak prehĺbiť svoje poznanie.

 

 

 


Media

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná