VIANOČNÁ AKADÉMIA

Aj tento školský rok žiacka školská rada pripravila Vianočnú akadémiu, aby nás všetkých naladila na sviatočnú atmosféru predvianočných dní. A tak sme sa 22. 12. 2017, posledný vyučovací deň v tomto kalendárnom roku, stretli v kinosále v Nižnej, aby sme si pozreli, čo si pre nás naši študenti pripravili a musím povedať, že mnohí z nich nás svojim talentom veľmi prekvapili. Do programu sa zapojilo množstvo tried s hudobnými či tanečnými číslami, no nechýbali ani scénky s vtipným podtónom a niektorí sa dokonca prezentovali svetelnou šou. Celým programom nás zároveň sprevádzali moderátori, ktorí sa nám snažili pripomenúť význam Vianoc nielen v tomto období. Na záver sme si spoločne zaspievali pieseň „Plesajte všetci ľudia“ a v dobrej nálade a s úsmevom na tvári sme sa pobrali domov.

Fotky z akadémie:

Mgr. Anna Benická