Vianočná pohľadnica 2017

Dňa 14. decembra 2017 v Oravskom kultúrnom stredisku v Dolnom Kubíne sa uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie 14. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže – Vianočná pohľadnica. Do štrnásteho ročníka tejto súťaže svoje práce poslalo viac ako 2000 detí z 211 škôl zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Srbska a Chorvátska. Porota pri rozhodovaní mala neľahkú úlohu. Avšak ocenení boli iba tí najlepší. Vo svojej kategórii žiakov do 15 rokov, žiačka našej školy Sandra Mišíková z 1. AUG-AU zaujala 1. miesto. Jej víťazstvo v kategórii bolo ocenené nielen gratuláciami zo strany organizátorov, ale aj hodnotnými vecnými cenami a finančnou hotovosťou. Víťazné práce sú inštalované nielen na Slovensku, ale aj v Srbsku a Poľsku.

Mgr. Marek Medvecký