TANEC S OBRAZOM: Miroslav Bruise Žilka

utorok, 19 december 2017 08:08

V prvom rade by sme sa  chceli poďakovať  v mene žiakov školského internátu Mirkovi, že prijal pozvanie na našu školu.

Obdivujeme jeho tanečné zručnosti ktoré nám ukázal na jeho tanečnom predstavení. Osobne nás milo prekvapil tancom, no okrem neho aj tým, čo si už preskákal či to boli veľké súťaže alebo náročné začiatky. Čo sa týka workshopu ten bol úžasný. Ukázal nám tri tance Popin, Breakdance a Locking a nejaké základy z každého.

Výstava Andyho Warhola.

utorok, 19 december 2017 08:05

Dňa 15. 11. 2017 sa študenti ŠI našej školy zúčastnili peknej výstavy v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne pod názvom: ,,ZNÁMY I NEZNÁMY ANDY WARHOL  - ČLOVEK ODNIKADIAĽ.“  Výstava ponúkla príležitosť zoznámiť sa s tvorbou Andyho Warhola, tiež s dielami s múzea Moderného umenia v Medzilaborciach. Výstava tiež ponúkla pohľad do jeho súkromia prostredníctvom fotografií, dokumentov a artefaktov, ktoré sa vzťahujú k jeho životu a rodine. Bol to pre nás veľmi silný a prínosný  zážitok.  

Pozvánka na školský internát.

utorok, 19 december 2017 07:58

Príďte medzi nás do internátu našej školy a môžeme spolu zažiť veľa zábavy. Okrem tvorivých a kreatívnych aktivít, môžeme spolu navštevovať profesionálne vybavené fitnes centrum GYM, ktoré sa nachádza v blízkosti internátu. Je tam široký výber posilňovacích strojov zameraných na posilňovanie všetkých partií tela. Pre lepšie výsledky cvičenia nám môže poradiť profesionálny tréner. Čakáme na Vás a tešíme sa na spoločne strávené chvíle. Internátny team.

Mikuláš na školskom internáte.

utorok, 19 december 2017 07:57

Dňa 06. 12. 2017 v odpoludňajších hodinách sa na internáte našej školy konala milá akcia. Prišiel k nám svätý Mikuláš. Každá skupina aj s pani vychovávateľkou pripravila malé pohostenie pre tak vzácnu návštevu, ktorú každý radostne očakával. Chlapci so 4. pos. a p. vychovávateľka Smolárová pripravili chutné štrúdle, dievčatá s 3. pos. s p. vychovávateľkou Gondovou, upiekli medovníčky a chlapci s 2. pos. s p. vychovávateľkou

Vedomostný kvíz

pondelok, 04 december 2017 13:16

Dňa 23. novembra pripravil pán Mgr. Alexander Klus pre žiakov školského internátu vedomostný kvíz v knižnici, na ktorom sa zúčastnilo 12 žiakov.  Otázky boli zamerané na tri oblasti : Svetová literatúra, Slovenská literatúra a Literárna Orava. Najviac bodov v súťaži získali dvojice v zložení Marek Zajonc, Richard Ferančík a Mária Jedináková, Linda Dudášová.

Vítanie nováčikov

streda, 29 november 2017 13:11

Členovia Domovej rady pripravili dňa 19. októbra pre nových internátnych žiakov uvítanie, ktoré sa uskutočnilo popoludní v školskej jedálni. V jednotlivých zábavných súťažiach mali možnosť overiť si svoje zručnosti, ale aj zmysel pre humor. V závere každý z nich dostal malý spomienkový darček.

Strana 1 z 11

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná